Продаж земельної ділянки з переважним правом площею - 3,3199 га, кадастровий номер - 5322888900:03:009:0524, що знаходиться за адресою: Полтавська область, Лубенський район, Шершнівська сільська рада. Земельна ділянка перебуває в оренді - ФОП Костюк Юрій Олексійович. Строк дії договору оренди до - 02.03.2027 року. LSP001-UA-20260519-31346 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Продаж земельної ділянки з переважним правом площею - 3,3199 га, кадастровий номер - 5322888900:03:009:0524, що знаходиться за адресою: Полтавська область, Лубенський район, Шершнівська сільська рада. Земельна ділянка перебуває в оренді - ФОП Костюк Юрій Олексійович. Строк дії договору оренди до - 02.03.2027 року.

Номер аукціону LSP001-UA-20260519-31346
Ідентифікатор 6a0c7699f5deada5c5027298
Дата публікації 19.05.2026 17:41
Останні зміни 21.05.2026 18:00
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Вид аукціону
Земельні торги - продаж з переважним правом
Стартова ціна лота
409 012.00 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
4 090.12 грн. (1,0 %)
Гарантійний внесок
122 703.60 грн. (30 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 19.05.2026 17:41 до 21.05.2026 18:00
Період запитань
з 19.05.2026 17:41 до 24.06.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 21.05.2026 18:00 до 24.06.2026 20:00
  • з 19.05.2026 17:41 до 21.05.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 21.05.2026 18:00 до 24.06.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 25.06.2026 12:50 Очікується
    Земельні торги
з 21.05.2026 18:00 по 17.06.2026 23:59
1 Лот виставляється вперше
55
Аукціон англійського типу (Продаж з переважним правом)
2
1

Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота
30 000.00 грн. (Без ПДВ)
Нормативна грошова оцінка
138 659.14 грн.
Продаж земельних ділянок
Актив
06121000-6
Землі сільськогосподарського призначення
3,3199
гектар
HAR
01.01
Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва