Продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0036 га, кадастровий номер: 5623410100:03:005:0265, що розташована за адресою: Рівненська область, Рівненський район, м. Костопіль, вул. Затишна, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва індивідуальних гаражів (код КВЦПЗ – 02.05) LSE001-UA-20260518-92870 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0036 га, кадастровий номер: 5623410100:03:005:0265, що розташована за адресою: Рівненська область, Рівненський район, м. Костопіль, вул. Затишна, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, цільове призначення – для будівництва індивідуальних гаражів (код КВЦПЗ – 02.05)

Номер аукціону LSE001-UA-20260518-92870
Ідентифікатор 6a0adc7e7ff29df28e5987be
Дата публікації 18.05.2026 12:31
Останні зміни 20.05.2026 18:00
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Вид аукціону
Земельні торги - продаж
Стартова ціна лота
24 593.00 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
245.93 грн. (1,0 %)
Гарантійний внесок
7 377.90 грн. (30 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 18.05.2026 12:31 до 20.05.2026 18:00
Період запитань
з 18.05.2026 12:31 до 17.06.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 20.05.2026 18:00 до 17.06.2026 20:00
  • з 18.05.2026 12:31 до 20.05.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 20.05.2026 18:00 до 17.06.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 18.06.2026 12:40 Очікується
    Земельні торги
1 Лот виставляється вперше
01
Аукціон англійського типу (Продаж)
2
Відповіді на запитання щодо лота та доступ до документації надаються протягом робочого часу, визначеного правилами внутрішнього трудового розпорядку організатора. Войцеховська Тетяна Андроніківна тел.: 0971596912 email: potareyko87@ukr.net
Відповідно до ч.7 ст. 137 ЗКУ, п.29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису) затверджених Постановою КМУ №1013 від 22.09.2021р. із змінами від 01.03.2024р., 03.09.2025 р., 10.12.2025р.

Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота
18 350.00 грн. (Без ПДВ)