Продаж права оренди земельної ділянки площею 0,0361 га, за кадастровим номером 6821210100:04:003:0517, (код КВЦПЗ 03.07) для будівництва та обслуговування будівель оргівлі, яка розташована за адресою: вул. Миру, м. Городок Хмельницький район, Хмельницька область LRE001-UA-20260519-78517 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Продаж права оренди земельної ділянки площею 0,0361 га, за кадастровим номером 6821210100:04:003:0517, (код КВЦПЗ 03.07) для будівництва та обслуговування будівель оргівлі, яка розташована за адресою: вул. Миру, м. Городок Хмельницький район, Хмельницька область

Номер аукціону LRE001-UA-20260519-78517
Ідентифікатор 6a0c1ccd3e1bdd523abbf235
Дата публікації 19.05.2026 11:18
Останні зміни 21.05.2026 18:00
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Вид аукціону
Земельні торги - оренда
Стартова ціна лота
12 320.44 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
123.20 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
3 696.13 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 19.05.2026 11:18 до 21.05.2026 18:00
Період запитань
з 19.05.2026 11:18 до 18.06.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 21.05.2026 18:00 до 18.06.2026 20:00
  • з 19.05.2026 11:18 до 21.05.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 21.05.2026 18:00 до 18.06.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 19.06.2026 12:05 Очікується
    Земельні торги
Земельна ділянка площею 0,0361 га, за кадастровим номером 6821210100:04:003:0517, (код КВЦПЗ 03.07) для будівництва та обслуговування будівель оргівлі, яка розташована за адресою: вул. Миру, м. Городок Хмельницький район, Хмельницька область
1 Лот виставляється вперше
9/2026
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
За попередньою домовленістю за тел. 096-15-13-276 Дмитро Олександрович
Відповідно до ч. 7, ст. 137 Земельного кодексу України, п. 29 Вимоги щодо підготовки до проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію та емфітевзису), затвердженою ПКМУ № 1013 від 22.09.2021 року

Нормативна грошова оцінка
154 005.45 грн.
Строк оренди
10
06112000-0
Землі громадської забудови (землі, які використовуються для розміщення громадських будівель і споруд (готелів, офісних будівель, торговельних будівель, для публічних виступів, для музеїв та бібліотек, для навчальних та дослідних закладів, для лікарень та оздоровчих закладів), інших об'єктів загального користування)