Продаж права оренди земельної ділянки площею 2,5834 га, кадастровий номер 0725580000:01:002:0080, що розташована за адресою: Волинська область, Ковельський район, селище Турійськ, вул.Привокзальна, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення LRE001-UA-20260518-62370 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Продаж права оренди земельної ділянки площею 2,5834 га, кадастровий номер 0725580000:01:002:0080, що розташована за адресою: Волинська область, Ковельський район, селище Турійськ, вул.Привокзальна, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення

Номер аукціону LRE001-UA-20260518-62370
Ідентифікатор 6a0ad840d49d64ddf9a0daad
Дата публікації 18.05.2026 12:13
Останні зміни 20.05.2026 18:00
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Вид аукціону
Земельні торги - оренда
Стартова ціна лота
179 451.79 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
1 794.52 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
53 835.54 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 18.05.2026 12:13 до 20.05.2026 18:00
Період запитань
з 18.05.2026 12:13 до 18.06.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 20.05.2026 18:00 до 18.06.2026 20:00
  • з 18.05.2026 12:13 до 20.05.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 20.05.2026 18:00 до 18.06.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 19.06.2026 12:15 Очікується
    Земельні торги
Продаж права оренди земельної ділянки площею2,5834 га, кадастровий номер 0725580000:01:002:0080, що розташована за адресою: Волинська область, Ковельський район, селище Турійськ, вул.Привокзальна, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, включаючи об"єкти оброблення відходів, зокрема із енергогенеруючим блоком (КВЦПЗД 11.02)
1 Лот виставляється вперше
11
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
понеділок-п"ятниця з 9.00 год. до 15.00 год.
Відповідно до ч.7 ст. 137 ЗКУ, п.29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису) затверджених Постановою КМУ №1013 від 22.09.2021р. із змінами від 01.03.2024р., 03.09.2025 р.

Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота