Продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ – 03.07) площею 0,1300 га LRE001-UA-20260506-46058 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ – 03.07) площею 0,1300 га

Номер аукціону LRE001-UA-20260506-46058
Ідентифікатор 69fb3fbf01eabb426f96ed5f
Дата публікації 06.05.2026 16:18
Останні зміни 08.05.2026 18:00
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Вид аукціону
Земельні торги - оренда
Стартова ціна лота
38 345.51 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
383.46 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
11 503.65 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 06.05.2026 16:18 до 08.05.2026 18:00
Період запитань
з 06.05.2026 16:18 до 09.06.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 08.05.2026 18:00 до 09.06.2026 20:00
  • з 06.05.2026 16:18 до 08.05.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 08.05.2026 18:00 до 09.06.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 10.06.2026 11:30 Очікується
    Земельні торги
Продаж права оренди на земельну ділянку несільськогосподарського призначення комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ – 03.07) площею 0,1300 га, кадастровий номер 5621280400:01:001:0907, в с. Бабин, Рівненського району, Рівненської області
1 Лот виставляється вперше
23
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
Згідно ч. 7 ст. 137 Земельного кодексу України

Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота
15 000.00 грн. (Без ПДВ)
Нормативна грошова оцінка
639 091.78 грн.
Земельна ділянка знаходиться в зоні Г-6 - Зона громадської забудови, торгівельна зона, призначенна для розташування об'єктів торгівлі (магазинів, торгівельних комплексів), ринкових комплексів
Відсутні
Строк оренди
10