Продаж права оренди на земельну ділянку комунальної власності, кадастровий номер: 5122782600:01:003:0779, площею 13,0000 га, місцезнаходження: Одеська область, Одеський район, Красносільська сільська рада LRE001-UA-20260506-08949 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Продаж права оренди на земельну ділянку комунальної власності, кадастровий номер: 5122782600:01:003:0779, площею 13,0000 га, місцезнаходження: Одеська область, Одеський район, Красносільська сільська рада

Номер аукціону LRE001-UA-20260506-08949
Ідентифікатор 69fb552d01eabb426f96eec0
Дата публікації 06.05.2026 17:50
Останні зміни 13.05.2026 11:47
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Вид аукціону
Земельні торги - оренда
Стартова ціна лота
59 672.96 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
596.72 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
17 901.89 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 06.05.2026 17:50 до 08.05.2026 18:00
Період запитань
з 06.05.2026 17:50 до 09.06.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 08.05.2026 18:00 до 09.06.2026 20:00
  • з 06.05.2026 17:50 до 08.05.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 08.05.2026 18:00 до 09.06.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 10.06.2026 11:45 Очікується
    Земельні торги
Оренда земельної ділянки комунальної власності, строком на 7 років, площею 13,0000 га, місцезнаходження: Одеська область, Одеський район, Красносільська сільська рада, кадастровий номер: 5122782600:01:003:0779, цільове призначення: 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, категорія земель: Землі сільськогосподарського призначення
1 Лот виставляється вперше
6
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
Перелік документів та вимоги до їх оформлення, які подаються фізичними та юридичними особами для участі в земельних торгах у формі електронного аукціону, визначено відповідно до п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 року № 1013 та ч. 7 ст. 137 Земельного кодексу України
В робочі дні з 9:00-13:00

Нормативна грошова оцінка
497 274.71 грн.
не зареєстовані
Строк оренди
7