Продаж права оренди на земельну ділянку водного фонду на території Нововодолазької селищної територіальної громади Харківської області, площею 22,0449 га LRE001-UA-20260501-76885 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Продаж права оренди на земельну ділянку водного фонду на території Нововодолазької селищної територіальної громади Харківської області, площею 22,0449 га

Номер аукціону LRE001-UA-20260501-76885
Ідентифікатор 69f48328b68ccf75c2f751ed
Дата публікації 01.05.2026 13:40
Останні зміни 13.05.2026 17:47
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Вид аукціону
Земельні торги - оренда
Стартова ціна лота
56 198.82 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
561.99 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
16 859.65 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 01.05.2026 13:40 до 05.05.2026 18:00
Період запитань
з 01.05.2026 13:40 до 10.06.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 05.05.2026 18:00 до 10.06.2026 20:00
  • з 01.05.2026 13:40 до 05.05.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 05.05.2026 18:00 до 10.06.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 11.06.2026 12:55 Очікується
    Земельні торги
Продаж права оренди на земельну ділянку водного фонду в комплексі з розташованим на ній водним об'єктом на території Нововодолазької селищної територіальної громади Харківської області, площею 22,0449 га, кадастровий номер: 6324284500:01:002:0073. Наявний паспорт водного об'єкта. Передбачається компенсація на підготовку лота.

Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота
55 063.52 грн. (З ПДВ)
Нормативна грошова оцінка
561 988.26 грн.
Строк оренди
49
06127000-8
Землі водного фонду
22,0449
гектар
HAR
002.02
Пасовища
006.02
Штучні водотоки (канали, колектори, канави)
006.04
Ставки
10.07