Продаж права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення LRE001-UA-20260501-37425 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Продаж права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення

Номер аукціону LRE001-UA-20260501-37425
Ідентифікатор 69f43cdaef5e86cbd5cf44c1
Дата публікації 01.05.2026 8:40
Останні зміни 22.05.2026 13:40
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Вид аукціону
Земельні торги - оренда
Стартова ціна лота
29 334.36 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
293.34 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
8 800.31 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
865.00 грн.
Період редагування
з 01.05.2026 8:40 до 05.05.2026 18:00
Період запитань
з 01.05.2026 8:40 до 31.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 05.05.2026 18:00 до 31.05.2026 20:00
  • з 01.05.2026 8:40 до 05.05.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 05.05.2026 18:00 до 31.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 01.06.2026 12:40 Очікується
    Земельні торги
Продаж права оренди земельної ділянки кадастровий номер 6324585500:06:000:0089 площею 14,2700 га для ведення фермерського господарства, що розташована за адресою: Харківська область Лозівський район на території Олексіївської сільської ради за межами села Михайлівка
1 Лот виставляється вперше
23
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
Щоденно з 8:00 до 17:00
згідно ч. 7 ст. 137 Земельного кодексу України
встановити обов'язкові умови продажу права оренди для підприємства (переможця земельних торгів), яке відповідно до вимог ст 37-1 Земельного кодексу України після державної реєстрації права оренди замовити розробку документації із землеустрою щодо зміни цільового призначення

Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота
1 533.33 грн. (Без ПДВ)
Нормативна грошова оцінка
266 675.99 грн.
Строк оренди
7