Право оренди на земельну ділянку, яка розташована на території Горщиківської сільської ради, Коростенського району, Житомирської області, площею 16,2720 га, кадастровий номер 1822381400:10:000:0017 з цільовим призначенням - 01.01/ для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. LRE001-UA-20260430-00264 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Право оренди на земельну ділянку, яка розташована на території Горщиківської сільської ради, Коростенського району, Житомирської області, площею 16,2720 га, кадастровий номер 1822381400:10:000:0017 з цільовим призначенням - 01.01/ для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Номер аукціону LRE001-UA-20260430-00264
Ідентифікатор 69f34844b68ccf75c2f74b36
Дата публікації 30.04.2026 15:17
Останні зміни 04.05.2026 18:00
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Вид аукціону
Земельні торги - оренда
Стартова ціна лота
20 860.24 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
208.60 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
6 258.07 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 30.04.2026 15:17 до 04.05.2026 18:00
Період запитань
з 30.04.2026 15:17 до 31.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 04.05.2026 18:00 до 31.05.2026 20:00
  • з 30.04.2026 15:17 до 04.05.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 04.05.2026 18:00 до 31.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 01.06.2026 11:45 Очікується
    Земельні торги
Продаж права оренди на земельну ділянку, яка розташована на території Горщиківської сільської ради, Коростенського району, Житомирської області, площею 16,2720 га, кадастровий номер 1822381400:10:000:0017 з цільовим призначенням - 01.01/ для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
2
4
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
Приміщення Горщиківської сільської ради відділ земельних відносин містобудування та архітектури за адресою: вул. Центральна, 31, с. Горщик, Коростенського району Житомирської області, години роботи 8.00-17.00, перерва 13.00-14.00 в будні дні
згідно ч 7 ст 137 Земельного кодексу України

Нормативна грошова оцінка
173 835.34 грн.
Строк оренди
7
Актив
Земельна ділянка, яка розташована на території Горщиківської сільської ради, Коростенського району, Житомирської області, площею 16,2720 га, кадастровий номер 1822381400:10:000:0017 з цільовим призначенням - 01.01/ для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
06121000-6
Землі сільськогосподарського призначення