Продаж права оренди земельної ділянки водного фонду комунальної власності площею 4.7500 га LRE001-UA-20260428-00066 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Продаж права оренди земельної ділянки водного фонду комунальної власності площею 4.7500 га

Номер аукціону LRE001-UA-20260428-00066
Ідентифікатор 69f0740f3bee1ea2f8a893b4
Дата публікації 28.04.2026 11:47
Останні зміни 13.05.2026 20:15
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Вид аукціону
Земельні торги - оренда
Стартова ціна лота
8 475.43 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
84.75 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
2 542.63 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 28.04.2026 11:47 до 30.04.2026 18:00
Період запитань
з 28.04.2026 11:47 до 31.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 30.04.2026 18:00 до 31.05.2026 20:00
  • з 28.04.2026 11:47 до 30.04.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 30.04.2026 18:00 до 31.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 01.06.2026 12:55 Очікується
    Земельні торги
Продаж права оренди земельної ділянки водного фонду комунальної власності площею 4.7500 га, кадастровий номер 5323281801:01:001:0667, місце розташування: Полтавська область, Миргородський район, село Дібрівка цільове призначення – 10.07 для рибогосподарських потреб.
1 Лот виставляється вперше
0056
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
Не пізніше, ніж за три робочі дні до проведення торгів у робочі дні: земельний відділ Управління комунальних ресурсів Миргородської міської ради (м. Миргород, вул. Якова Усика, 7 (каб. №5), тел. (05355) 5-60-86).
Умови викладені у додатку до рішення міської ради про проведення торгів (див.документи аукціону).

Нормативна грошова оцінка
121 077.58 грн.
Строк оренди
10
Актив
Земельна ділянка водного фонду комунальної власності площею 4.7500 га, кадастровий номер 5323281801:01:001:0667, місце розташування: Полтавська область, Миргородський район, село Дібрівка.
06127000-8
Землі водного фонду
4,75
гектар
HAR
006.04
Ставки
10.07
Для рибогосподарських потреб