Продаж прав оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності площею 10,0000 га, що розташована на території Мішково-Погорілівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (за межами населеного пункту) LRE001-UA-20260420-11525 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Продаж прав оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності площею 10,0000 га, що розташована на території Мішково-Погорілівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області (за межами населеного пункту)

Номер аукціону LRE001-UA-20260420-11525
Ідентифікатор 69e616b9dac70ff2a79b6b6c
Дата публікації 20.04.2026 15:06
Останні зміни 19.05.2026 15:06
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Вид аукціону
Земельні торги - оренда
Стартова ціна лота
7 129.11 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
71.29 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
2 138.73 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 20.04.2026 15:06 до 22.04.2026 18:00
Період запитань
з 20.04.2026 15:06 до 25.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 22.04.2026 18:00 до 25.05.2026 20:00
  • з 20.04.2026 15:06 до 22.04.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 22.04.2026 18:00 до 25.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 26.05.2026 11:45 Очікується
    Земельні торги
Оренда земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності строком на 7 років, площею 10,0000 га, що розташована на території Мішково-Погорілівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, кадастровий номер 4823381700:07:000:0983 призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, код класифікації видів цільового призначення земель – 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, вид використання земельної ділянки - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
1 Лот виставляється вперше
03
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
Ознайомлення можливе за попередньою домовленістю із представником Гриньовою Марією Сергіївною, к.т. +380509884190 у робочі дні з 8-00 до 16-00 год.
Відповідно до ч.7 ст. 137 ЗКУ, п.29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021 р.

Нормативна грошова оцінка
59 409.28 грн.
Відсутні
Строк оренди
7