Право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,0598 га, кадастровий номер: 5111700000:02:006:0003, що розташована за адресою: Одеська область, м. Південне, Старомиколаївське шосе, 8, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – 14.01 Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій LRE001-UA-20260417-99078 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,0598 га, кадастровий номер: 5111700000:02:006:0003, що розташована за адресою: Одеська область, м. Південне, Старомиколаївське шосе, 8, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – 14.01 Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій

Номер аукціону LRE001-UA-20260417-99078
Ідентифікатор 69e1d04d6be71515f5b9c49c
Дата публікації 17.04.2026 9:16
Останні зміни 17.05.2026 0:34
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Вид аукціону
Земельні торги - оренда
Стартова ціна лота
22 391.29 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
223.91 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
6 717.39 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 17.04.2026 9:16 до 21.04.2026 18:00
Період запитань
з 17.04.2026 9:16 до 17.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 21.04.2026 18:00 до 17.05.2026 20:00
  • з 17.04.2026 9:16 до 21.04.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 21.04.2026 18:00 до 17.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 18.05.2026 11:35 Очікується
    Земельні торги
1 Лот виставляється вперше
01
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
Відповіді на запитання щодо лота та доступ до документації надаються протягом робочого часу, визначеного правилами внутрішнього трудового розпорядку організатора. Пітусь Наталя Володимирівна Тел.: (04842) 3-30-46, (063) 9311630 fkm@ukr.net
Відповідно до ч.7 ст. 137 ЗКУ, п.29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису) затверджених Постановою КМУ №1013 від 22.09.2021р. із змінами від 01.03.2024р., 03.09.2025р., 10.12.2025р.