Право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 5,0000га, кадастровий номер: 5111700000:02:006:0050, що розташована за адресою: Одеська область, м. Південне, категорія земель – землі рекреаційного призначення, цільове призначення – 07.01 для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення LRE001-UA-20260417-29482 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 5,0000га, кадастровий номер: 5111700000:02:006:0050, що розташована за адресою: Одеська область, м. Південне, категорія земель – землі рекреаційного призначення, цільове призначення – 07.01 для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення

Номер аукціону LRE001-UA-20260417-29482
Ідентифікатор 69e1cce185ab8f9b05f9de8d
Дата публікації 17.04.2026 9:02
Останні зміни 21.04.2026 18:00
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Вид аукціону
Земельні торги - оренда
Стартова ціна лота
2 637 756.90 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
26 377.57 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
791 327.07 грн. (30,0 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 17.04.2026 9:02 до 21.04.2026 18:00
Період запитань
з 17.04.2026 9:02 до 18.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 21.04.2026 18:00 до 18.05.2026 20:00
  • з 17.04.2026 9:02 до 21.04.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 21.04.2026 18:00 до 18.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 19.05.2026 12:05 Очікується
    Земельні торги
1 Лот виставляється вперше
10
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
Відповіді на запитання щодо лота та доступ до документації надаються протягом робочого часу, визначеного правилами внутрішнього трудового розпорядку організатора. Пітусь Наталя Володимирівна Тел.: (04842) 3-30-46, (063) 9311630 fkm@ukr.net
Відповідно до ч.7 ст. 137 ЗКУ, п.29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису) затверджених Постановою КМУ №1013 від 22.09.2021р. із змінами від 01.03.2024р., 03.09.2025р., 10.12.2025р.
Умови користування земельною ділянкою вказано у п. 5 Рішення Південнівської міської ради №2608-VIII від 19.03.2026р .(див. додатки).