Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 2,1595 га, за кадастровим номером 7324010100:03:001:1313, яка розташована за межами м. Сокиряни, Дністровського району, Чернівецької області. LRE001-UA-20260415-77917 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 2,1595 га, за кадастровим номером 7324010100:03:001:1313, яка розташована за межами м. Сокиряни, Дністровського району, Чернівецької області.

Номер аукціону LRE001-UA-20260415-77917
Ідентифікатор 69df9bd56be71515f5b9bd97
Дата публікації 15.04.2026 17:08
Останні зміни 13.05.2026 14:47
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Вид аукціону
Земельні торги - оренда
Стартова ціна лота
6 268.57 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
62.69 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
1 880.57 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 15.04.2026 17:08 до 17.04.2026 18:00
Період запитань
з 15.04.2026 17:08 до 18.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 17.04.2026 18:00 до 18.05.2026 20:00
  • з 15.04.2026 17:08 до 17.04.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 17.04.2026 18:00 до 18.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 19.05.2026 12:50 Очікується
    Земельні торги
Право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 2,1595 га, за кадастровим номером 7324010100:03:001:1313, з цільовим призначенням 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами м. Сокиряни, Дністровського району, Чернівецької області.
1 Лот виставляється вперше
7324010100-1313
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
Контактні дані працівника, відповідального за ознайомлення з земельною ділянкою та час і місце проведення огляду об’єкту: Грищук Олександра Андріївна, тел.: 0983031675. У робочі дні з 09.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00
Особа, яка бажає взяти участь у земельних торгах, подає через особистий кабінет в електронній торговій системі: документи або відомості, обов’язковість подання яких встановлена частиною сьомою статті 137 Земельного кодексу України.

Нормативна грошова оцінка
52 238.08 грн.
Відсутні.
Строк оренди
7