Право оренди на земельну ділянку площею 0,1204 га кадастровий номер 5323455100:30:004:0618, яка розташована в провулку Комунальному в селищі Нові Санжари Полтавського району Полтавської області LRE001-UA-20260413-69473 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Право оренди на земельну ділянку площею 0,1204 га кадастровий номер 5323455100:30:004:0618, яка розташована в провулку Комунальному в селищі Нові Санжари Полтавського району Полтавської області

Номер аукціону LRE001-UA-20260413-69473
Ідентифікатор 69dccfdbdac70ff2a79b464b
Дата публікації 13.04.2026 14:13
Останні зміни 13.05.2026 20:00
Статус аукціону Торги не відбулися
Вид аукціону
Земельні торги - оренда
Стартова ціна лота
88 269.36 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
882.69 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
26 480.81 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Протокол електронних торгів
Період редагування
з 13.04.2026 14:13 до 15.04.2026 18:00
Період запитань
з 13.04.2026 14:13 до 13.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 15.04.2026 18:00 до 13.05.2026 20:00
  • з 13.04.2026 14:13 до 15.04.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 15.04.2026 18:00 до 13.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 14.05.2026 12:25
    Торги не відбулися
Право оренди на земельну ділянку комунальної власності несільськогосподарського призначення площею 0,1204 га кадастровий номер 5323455100:30:004:0618 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована в провулку Комунальному в селищі Нові Санжари Полтавського району Полтавської області
2
001
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
Контактна інформація особи, в якої можна ознайомитися з документами та матеріалами щодо лота: Посада: начальник відділу з питань земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради П.І.Б: Пудло Таміла Михайлівна E-mail: tamilalev2@ukr.net Контактний телефон: +380661139965 Час ознайомлення з лотом: Пн-Чт з 8.00 до 17.00 год., Пт з 8.00 до 16.00 год. Обідня перерва з 12.00 до 13.00 год. (Сб, Нд - вихідні дні).
Вимоги до документів: Відповідно до частини сьомої ст. 137 ЗКУ, п. 29 Постанови КМУ від 22 вересня 2021 р. № 1013 Порядок сплати внесків: Реєстраційний та гарантійний внески для участі в земельних торгах вважаються сплаченими з моменту їх зарахування на банківський рахунок оператора електронного майданчика не пізніше ніж за одну годину до закінчення кінцевого строку прийняття заяв про участь у земельних торгах. Визначення розміру та порядок сплати винагороди, що сплачується переможцем земельних торгів оператору електронного майданчика: Оператор, через якого переможець земельних торгів набув право на участь в земельних торгах, протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення підписаного протоколу про результати земельних торгів, вираховує із суми гарантійного внеску, внесеного переможцем земельних торгів, винагороду оператора електронного майданчика, що становить 5 відсотків річної орендної плати