Продаж права оренди на земельну ділянку комунальної власності Галицької міської ради площею 8,1993 га, кадастровий номер 2621282600:02:001:0120 для рибогосподарських потреб (код КВЦПЗ: 10.07; категорія земель: землі водного фонду), що розташована за межами села Дорогів, урочище Стави в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом LRE001-UA-20260406-71650 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Продаж права оренди на земельну ділянку комунальної власності Галицької міської ради площею 8,1993 га, кадастровий номер 2621282600:02:001:0120 для рибогосподарських потреб (код КВЦПЗ: 10.07; категорія земель: землі водного фонду), що розташована за межами села Дорогів, урочище Стави в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом

Номер аукціону LRE001-UA-20260406-71650
Ідентифікатор 69d3c0d041ce5e8f7ca9aa03
Дата публікації 06.04.2026 17:18
Останні зміни 15.05.2026 9:50
Статус аукціону Торги не відбулися
Перейти до аукціону
Вид аукціону
Земельні торги - оренда
Стартова ціна лота
20 901.59 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
209.02 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
6 270.48 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Протокол електронних торгів
Період редагування
з 06.04.2026 17:18 до 08.04.2026 18:00
Період запитань
з 06.04.2026 17:18 до 07.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 08.04.2026 18:00 до 07.05.2026 20:00
  • з 06.04.2026 17:18 до 08.04.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 08.04.2026 18:00 до 07.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 08.05.2026 11:50
    Торги не відбулися
Продаж права оренди на земельну ділянку комунальної власності Галицької міської ради площею 8,1993 га, кадастровий номер 2621282600:02:001:0120 для рибогосподарських потреб (код КВЦПЗ: 10.07; категорія земель: землі водного фонду), що розташована за межами села Дорогів, урочище Стави в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом (Термін дії права оренди землі 10 (десять) років)
1 Лот виставляється вперше
1
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
Пн-Чт з 8.00 до 17.00 год., Пт з 8.00 до 16.00 год. Обідня перерва з 12.00 до 13.00 год. (Сб, Нд - вихідні дні).
Відповідно до ч.7 ст. 137 ЗКУ
Відомості про обмеження у використанні земельних ділянок, встановлені Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051.

Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота
138 002.60 грн. (Без ПДВ)
Нормативна грошова оцінка
209 015.89 грн.
не застосовується
Строк оренди
10