Право оренди земельної ділянки комунальної власності строком на 20 років, за цільовим призначенням: 12.11 Для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу; площею 1,5557 га, що розташована за адресою: Вінницька область, Хмільницький район, Глуховецька селищна рада, за межами с. Пляхова, кадастровий номер 0521486200:02:002:0003 LRE001-UA-20260323-80642 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Право оренди земельної ділянки комунальної власності строком на 20 років, за цільовим призначенням: 12.11 Для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу; площею 1,5557 га, що розташована за адресою: Вінницька область, Хмільницький район, Глуховецька селищна рада, за межами с. Пляхова, кадастровий номер 0521486200:02:002:0003

Номер аукціону LRE001-UA-20260323-80642
Ідентифікатор 69c132e59a8774b586f53bc6
Дата публікації 23.03.2026 14:32
Останні зміни 27.04.2026 20:00
Статус аукціону Торги не відбулися
Вид аукціону
Земельні торги - оренда
Стартова ціна лота
515 836.30 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
5 158.36 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
154 750.89 грн. (30,0 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Протокол електронних торгів
Період редагування
з 23.03.2026 14:32 до 25.03.2026 18:00
Період запитань
з 23.03.2026 14:32 до 27.04.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 25.03.2026 18:00 до 27.04.2026 20:00
  • з 23.03.2026 14:32 до 25.03.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 25.03.2026 18:00 до 27.04.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 28.04.2026 11:55
    Торги не відбулися
Право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності строком на 20 років, площею 1,5557 га, що розташована за адресою: Вінницька область, Хмільницький район, Глуховецька селищна рада, за межами с. Пляхова, кадастровий номер 0521486200:02:002:0003, категорія земель: землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, вид цільового призначення земельної ділянки – 12.11 Для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу. Протягом п’яти робочих днів з дня підписання договору за результатами проведення земельних торгів переможець сплачує на рахунки, зазначені в оголошенні про проведення земельних торгів, ціну лоту та витрати, здійснені на підготовку лоту – 30000,00 грн.
2
1
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
В робочі дні з 09.00 до 15.00
Перелік документів, які подаються фізичними та юридичними особами для участі в земельних торгах у формі аукціону визначається відповідно до п. 29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 року № 1013 та п. 7 ст. 137 Земельного кодексу України.