Оренда, земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 20,0000 га кадастровий номер 5121483600:01:002:2108 LRE001-UA-20260306-27124 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Оренда, земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 20,0000 га кадастровий номер 5121483600:01:002:2108

Номер аукціону LRE001-UA-20260306-27124
Ідентифікатор 69aabe3c3bacdbfe83990525
Дата публікації 06.03.2026 13:45
Останні зміни 27.04.2026 11:35
Статус аукціону Торги не відбулися
Перейти до аукціону
Вид аукціону
Земельні торги - оренда
Стартова ціна лота
102 667.31 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
1 026.67 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
30 800.19 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Протокол електронних торгів
Період редагування
з 06.03.2026 13:45 до 10.03.2026 18:00
Період запитань
з 06.03.2026 13:45 до 01.04.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 10.03.2026 18:00 до 01.04.2026 20:00
  • з 06.03.2026 13:45 до 10.03.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 10.03.2026 18:00 до 01.04.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 02.04.2026 12:10
    Торги не відбулися
Земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 20,0000 га кадастровий номер 5121483600:01:002:2108
1 Лот виставляється вперше
010
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2

Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота
20 000.00 грн. (Без ПДВ)
Нормативна грошова оцінка
855 560.97 грн.
Строк оренди
7
Землі сільськогосподарського призначення
20,0
гектар
HAR
001.01
Рілля
01.01
Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
Рілля; 01.01
Характеристики земельної ділянки
20,0
Одеська область
68742
ВАСИЛІВСЬКА/С.ВАСИЛІВКА
5121481000
Василівська сільська рада, Болградський район
45.585217126195104
28.691152281330655
15
Банківські рахунки
Банківський рахунок