Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 4,2379 га, кадастровий номер: 3524080600:51:000:0879 за адресою: Кіровоградська область, Новоукраїнський район, с. Глодоси, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – (КВЦПЗ 14.01). LRE001-UA-20260302-12837 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 4,2379 га, кадастровий номер: 3524080600:51:000:0879 за адресою: Кіровоградська область, Новоукраїнський район, с. Глодоси, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – (КВЦПЗ 14.01).

Номер аукціону LRE001-UA-20260302-12837
Ідентифікатор 69a5b54d7859c8e77ffdbf3b
Дата публікації 02.03.2026 18:05
Останні зміни 05.04.2026 20:00
Статус аукціону Торги не відбулися
Вид аукціону
Земельні торги - оренда
Стартова ціна лота
78 124.82 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
781.25 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
23 437.45 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Протокол електронних торгів
Період редагування
з 02.03.2026 18:05 до 04.03.2026 18:00
Період запитань
з 02.03.2026 18:05 до 05.04.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 04.03.2026 18:00 до 05.04.2026 20:00
  • з 02.03.2026 18:05 до 04.03.2026 18:00
    Редагування доступне
  • з 04.03.2026 18:00 до 05.04.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 06.04.2026 11:35
    Торги не відбулися
Продаж права оренди (річної орендної плати) земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 4,2379 га, кадастровий номер: 3524080600:51:000:0879 за адресою: Кіровоградська область, Новоукраїнський район, с. Глодоси, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (КВЦПЗ 14.01).
1 Лот виставляється вперше
02
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
Відповіді на запитання щодо лота та доступ до документації надаються протягом робочого часу, визначеного правилами внутрішнього трудового розпорядку організатора. Татарова Оксана Володимирівна, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області. glodosy_land@ukr.net тел. +38 095 567 10 91