Право оренди на земельну ділянку LRE001-UA-20251216-49949 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Право оренди на земельну ділянку

Номер аукціону LRE001-UA-20251216-49949
Ідентифікатор 69411a804e65c55a90e8cff1
Дата публікації 16.12.2025 10:38
Останні зміни 06.03.2026 10:13
Статус аукціону Торги не відбулися
Перейти до аукціону
Вид аукціону
Земельні торги - оренда
Стартова ціна лота
9 842.83 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
98.43 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
2 952.85 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
800.00 грн.
Протокол електронних торгів
Період редагування
з 16.12.2025 10:38 до 18.12.2025 18:00
Період запитань
з 16.12.2025 10:38 до 20.01.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 18.12.2025 18:00 до 20.01.2026 20:00
  • з 16.12.2025 10:38 до 18.12.2025 18:00
    Редагування доступне
  • з 18.12.2025 18:00 до 20.01.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 21.01.2026 11:35
    Торги не відбулися
Дискваліфіковані учасники
Код ЄДРПОУ: 41523662
Право оренди на земельну ділянку площею 4,1023 га (рілля) кадастровий номер 5321384000:00:024:0054, яка розташована за межами населених пунктів на території Прилівщинського старостинського округу Зіньківської міської ради Полтавського району Полтавської області
2
29
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
Контактна інформація особи, в якої можна ознайомитися з документами та матеріалами щодо лота: Посада: В.о. головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та екології виконавчого комітету Зіньківської міської ради ПІБ: Зайченко Володимир Анатолійович Е-mail: zinkiv.zv@ukr.net Контактний телефон +380506468582 Час ознайомлення з лотом: Пн-Чт з 8.00 до 17.00 год, Пт з 8.00 до 16.00 год. Обідня перерва з 12.00 до 13.00 год. (Сб, Нд- вихідні дні)
Відповідно до частини сьомої ст. 137 ЗКУ, п. 29 Постанови КМУ від 22 вересня 2021 р. № 1013
Обмеження у використанні земельної ділянки: Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки, встановлені Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженого Постановою КМУ від 17.10.2012 № 1051, не зареєстровані