Право оренди на земельну ділянку площею 4,6332 га (рілля) кадастровий номер 5321381400:00:021:0004, яка розташована за межами населених пунктів на території Великопавлівського старостинського округу Зіньківської міської ради Полтавського району Полтавської області LRE001-UA-20251204-14589 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Право оренди на земельну ділянку площею 4,6332 га (рілля) кадастровий номер 5321381400:00:021:0004, яка розташована за межами населених пунктів на території Великопавлівського старостинського округу Зіньківської міської ради Полтавського району Полтавської області

Номер аукціону LRE001-UA-20251204-14589
Ідентифікатор 69314e3006baff2bbb17d7c4
Дата публікації 04.12.2025 11:02
Останні зміни 10.02.2026 8:51
Статус аукціону Торги не відбулися
Перейти до аукціону
Вид аукціону
Земельні торги - оренда
Стартова ціна лота
16 597.66 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
165.98 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
4 979.30 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
800.00 грн.
Протокол електронних торгів
Період редагування
з 04.12.2025 11:02 до 08.12.2025 18:00
Період запитань
з 04.12.2025 11:02 до 04.01.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 08.12.2025 18:00 до 04.01.2026 20:00
  • з 04.12.2025 11:02 до 08.12.2025 18:00
    Редагування доступне
  • з 08.12.2025 18:00 до 04.01.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 05.01.2026 12:20
    Торги не відбулися
Дискваліфіковані учасники
Код ЄДРПОУ: 40461087
Код ЄДРПОУ: 05287868
Код ЄДРПОУ: 41523662
3
20
Аукціон англійського типу (Оренда)
Оренда земельних ділянок
2
Контактна інформація особи, в якої можна ознайомитися з документами та матеріалами щодо лота: Посада: В.о. головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та екології виконавчого комітету Зіньківської міської ради ПІБ: Зайченко Володимир Анатолійович Е-mail: zinkiv.zv@ukr.net Контактний телефон +380506468582 Час ознайомлення з лотом: Пн-Чт з 8.00 до 17.00 год, Пт з 8.00 до 16.00 год. Обідня перерва з 12.00 до 13.00 год. (Сб, Нд- вихідні дні)
Відповідно до частини сьомої ст. 137 ЗКУ, п. 29 Постанови КМУ від 22 вересня 2021 р. № 1013
Обмеження у використанні земельної ділянки: Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки, встановлені Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженого Постановою КМУ від 17.10.2012 № 1051, не зареєстровані