2 торги (повторні). Земельна ділянка, 1/1 частка, площею 2,4266 га , кадастровий номер: 5122555500:01:001:0201, місцезнаходження: Одеська обл., Кодимський р., сщ/рада. Слобідська, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. LAP001-UA-20260512-12798 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

2 торги (повторні). Земельна ділянка, 1/1 частка, площею 2,4266 га , кадастровий номер: 5122555500:01:001:0201, місцезнаходження: Одеська обл., Кодимський р., сщ/рада. Слобідська, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Номер аукціону LAP001-UA-20260512-12798
Ідентифікатор 6a0379b67bf469cefb986613
Дата публікації 12.05.2026 22:04
Останні зміни 14.05.2026 18:00
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Вид аукціону
Продаж арештованої землі на "англійському аукціоні з переважним правом"
Стартова ціна лота
217 000.00 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
2 170.00 грн. (1 %)
Гарантійний внесок
65 100.00 грн. (30 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 12.05.2026 22:04 до 14.05.2026 18:00
Період запитань
з 12.05.2026 22:04 до 15.06.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 14.05.2026 18:00 до 15.06.2026 20:00
  • з 14.05.2026 18:00 до 15.06.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 16.06.2026 12:25 Очікується
    Земельні торги
з 14.05.2026 18:00 по 08.06.2026 23:59
Земельна ділянка, 1/1 частка, площею 2,4266 га , кадастровий номер: 5122555500:01:001:0201, місцезнаходження: Одеська обл., Кодимський р., сщ/рада. Слобідська, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
2
76963214
Аукціон англійського типу (Продаж з переважним правом)
2
1
Перебуває праві користуванні земельної ділянки в ТОВ "ЯСНІ ЗОРІ", код ЄДРПОУ: 31358742. На підставі договору про право користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (договір емфітевзису), серія та номер: б/н, виданий 16.06.2017, видавник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЯСНІ ЗОРІ". Строк дії договору становить 199 років, з правом пролонгації.

Нормативна грошова оцінка
137 325.10 грн.
Експертна грошова оцінка
217 000.00 грн.
Ні
Продаж земельних ділянок
арешт нерухомого майна, постанова, про арешт майна боржника, серія та номер: ВП 76963214, виданий 11.09.2025, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Баталін Сергій Сергійович.
Інформація про арешти
Арешт 1
Номер виконавчого провадження
76963214
Орган що видав