2 торги (повторні). Земельна ділянка, площею 0,1 га., цільове призначення: Для індивідуального садівництва, кадастровий номер 5122786400:01:001:2023, що розташована за адресою: Фонтанська сільська рада LAE001-UA-20260511-69061 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

2 торги (повторні). Земельна ділянка, площею 0,1 га., цільове призначення: Для індивідуального садівництва, кадастровий номер 5122786400:01:001:2023, що розташована за адресою: Фонтанська сільська рада

Номер аукціону LAE001-UA-20260511-69061
Ідентифікатор 6a02361f2b817a6d86343a00
Дата публікації 11.05.2026 23:03
Останні зміни 13.05.2026 18:00
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Вид аукціону
Продаж арештованої землі на "англійському аукціоні"
Стартова ціна лота
109 868.00 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
1 098.68 грн. (1,0 %)
Гарантійний внесок
32 960.40 грн. (30 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 11.05.2026 23:03 до 13.05.2026 18:00
Період запитань
з 11.05.2026 23:03 до 15.06.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 13.05.2026 18:00 до 15.06.2026 20:00
  • з 13.05.2026 18:00 до 15.06.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 16.06.2026 12:40 Очікується
    Земельні торги
Земельна ділянка, площею 0,1 га., цільове призначення: Для індивідуального садівництва, кадастровий номер 5122786400:01:001:2023, що розташована за адресою: Фонтанська сільська рада
2
72274879
Аукціон англійського типу (Продаж)
2

Нормативна грошова оцінка
3 883.95 грн.
Експертна грошова оцінка
109 868.00 грн.
Ні
Продаж земельних ділянок
арешт нерухомого майна, 4811933 постанова, про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: В-11/63/38943977, виданий 11.02.2014, видавник: Другий Приморський відділ державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції арешт нерухомого майна, 51016476 рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: ВП № 72274879, виданий 17.07.2023, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Цинєв А.О. арешт нерухомого майна, 64231721 рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: ВП № 72274879, виданий 08.04.2026, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Цинєв Андрій Олександрович; відомості з ДЗК, серія та номер: 104460164, виданий 08.04.2026, видавник: Державний земельний кадастр