земельна ділянка сільськогосподарського призначення загальною площею 1,8871 га. Кадастровий номер: 1825483600:03:002:0108, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Пулинський р., с. Гута-Юстинівка. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства LAE001-UA-20260429-40985 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

земельна ділянка сільськогосподарського призначення загальною площею 1,8871 га. Кадастровий номер: 1825483600:03:002:0108, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., Пулинський р., с. Гута-Юстинівка. Цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства

Номер аукціону LAE001-UA-20260429-40985
Ідентифікатор 69f1f2b32815773009637abc
Дата публікації 29.04.2026 14:59
Останні зміни 01.05.2026 18:00
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Вид аукціону
Продаж арештованої землі на "англійському аукціоні"
Стартова ціна лота
130 888.95 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
1 308.89 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
39 266.69 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 29.04.2026 14:59 до 01.05.2026 18:00
Період запитань
з 29.04.2026 14:59 до 31.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 01.05.2026 18:00 до 31.05.2026 20:00
  • з 01.05.2026 18:00 до 31.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 01.06.2026 11:05 Очікується
    Земельні торги
2
80242062/0108/2
Аукціон англійського типу (Продаж)
2
Зберігач: Опанасюк Наталія Олексіївна, тел.: +38094 50 50 750. Ознайомитись з земельною ділянкою можливо за її місцем розташування.
Особа, яка бажає взяти участь у земельних торгах, подає через особистий кабінет в електронній торговій системі заяву про участь у земельних торгах з додатками відповідно до вимог ч.7 ст. 137 ЗКУ та п.29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021р.

Нормативна грошова оцінка
31 406.34 грн.
Експертна грошова оцінка
153 987.00 грн.
Ні
Продаж земельних ділянок
Обтяження № 37627642 Постанова, про арешт майна боржника, серія та номер: 60288852, видана 05.08.2020, видавник: Відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Житомирській області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницькій); Вид обтяження: арешт нерухомого майна. Обтяження № 48436784 Постанова, про арешт майна боржника, серія та номер: 69920850, видана 10.11.2022, видавник: Відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Житомирській області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницькій); Вид обтяження: арешт нерухомого майна