1/3 частина земельної ділянки площею, 1.126 га, кадастровий номер 7124988500:04:001:0682, цільове призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою Черкаська обл., Черкаський р., с/рада. Худяківська. Земельна ділянка в оренді не перебуває LAE001-UA-20260422-20226 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

1/3 частина земельної ділянки площею, 1.126 га, кадастровий номер 7124988500:04:001:0682, цільове призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходиться за адресою Черкаська обл., Черкаський р., с/рада. Худяківська. Земельна ділянка в оренді не перебуває

Номер аукціону LAE001-UA-20260422-20226
Ідентифікатор 69e87628226978dcd35c5983
Дата публікації 22.04.2026 10:18
Останні зміни 24.04.2026 18:00
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Вид аукціону
Продаж арештованої землі на "англійському аукціоні"
Стартова ціна лота
45 110.00 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
451.10 грн. (1 %)
Гарантійний внесок
13 533.00 грн. (30 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 22.04.2026 10:18 до 24.04.2026 18:00
Період запитань
з 22.04.2026 10:18 до 24.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 24.04.2026 18:00 до 24.05.2026 20:00
  • з 24.04.2026 18:00 до 24.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 25.05.2026 12:00 Очікується
    Земельні торги
1 Лот виставляється вперше
73009417/1
Аукціон англійського типу (Продаж)
2
Ознайомлення у зберігача - Калмикова Н.А., (098) 561-10-26. Час ознайомлення обумовлюється зі зберігачем
Відповідно до ч.7 ст. 137 ЗКУ, п.29 Постанови КМУ №1013 від 22.09.2021р.

Нормативна грошова оцінка
45 028.23 грн.
Експертна грошова оцінка
45 110.00 грн.
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота
5 700.00 грн. (Без ПДВ)
Ні
Продаж земельних ділянок
1. Арешт нерухомого майна, рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 80173356, виданий 24.02.2026, видавник: приватний виконавець Недоступ Д.М, видавник: приватний виконавець Недоступ Д.М., № обтяження 64410890.
Інформація про арешти
Арешт 1
Номер виконавчого провадження
80173356
Орган що видав
приватний виконавець Недоступ Д.М