Аукціон з продажу 1/3 земельної ділянки загальною площею 4,4496 га, яка розташована за адресою: Запорізька обл., Запорізький р-н, Розумівська сільська рада. Кадастровий номер 2322188400:01:001:0045. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. LAE001-UA-20260420-15069 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Аукціон з продажу 1/3 земельної ділянки загальною площею 4,4496 га, яка розташована за адресою: Запорізька обл., Запорізький р-н, Розумівська сільська рада. Кадастровий номер 2322188400:01:001:0045. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Номер аукціону LAE001-UA-20260420-15069
Ідентифікатор 69e630c0dac70ff2a79b6ce3
Дата публікації 20.04.2026 16:57
Останні зміни 20.05.2026 20:00
Статус аукціону Торги не відбулися
Вид аукціону
Продаж арештованої землі на "англійському аукціоні"
Стартова ціна лота
75 076.25 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
750.76 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
22 522.87 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Протокол електронних торгів
Період редагування
з 20.04.2026 16:57 до 22.04.2026 18:00
Період запитань
з 20.04.2026 16:57 до 20.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 22.04.2026 18:00 до 20.05.2026 20:00
  • з 22.04.2026 18:00 до 20.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 21.05.2026 12:35
    Торги не відбулися
1/3 земельної ділянки загальною площею 4,4496 га, яка розташована за адресою: Запорізька обл., Запорізький р-н, Розумівська сільська рада. Кадастровий номер 2322188400:01:001:0045. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
3
79309022
Аукціон англійського типу (Продаж)
2
Ознайомитись з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з приватним виконавцем Проценко Д.Ю. з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00 за телефоном: 0679988314, 0632066445.
Відповідно до ч.7 ст. 137 Земельного кодексу України, п.29 ВИМОГИ щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затвердженої Постановою КМУ №1013 від 22.09.2021р.
На ділянці комунікації відсутні

Експертна грошова оцінка
88 325.00 грн.
Ні
Продаж земельних ділянок
Інформація про арешти
Арешт 1
Номер виконавчого провадження
79309022
Орган що видав
Приватний виконавець виконавчого округу Запорізької області Проценко Д.Ю.
Дата виконавчого провадження
21.10.2025 2:31:14