3 торги. Уцінка 15%. Земельна ділянка загальною площею 3.1075 га, кадастровий номер: 5122081700:01:001:0389, за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, Кам'янська сільська рада. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. LAE001-UA-20260415-89389 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

3 торги. Уцінка 15%. Земельна ділянка загальною площею 3.1075 га, кадастровий номер: 5122081700:01:001:0389, за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, Кам'янська сільська рада. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Номер аукціону LAE001-UA-20260415-89389
Ідентифікатор 69df75a985ab8f9b05f9d497
Дата публікації 15.04.2026 14:25
Останні зміни 17.05.2026 23:38
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Вид аукціону
Продаж арештованої землі на "англійському аукціоні"
Стартова ціна лота
151 878.85 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
1 518.79 грн. (1,00 %)
Гарантійний внесок
45 563.66 грн. (30,00 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 15.04.2026 14:25 до 17.04.2026 18:00
Період запитань
з 15.04.2026 14:25 до 18.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 17.04.2026 18:00 до 18.05.2026 20:00
  • з 17.04.2026 18:00 до 18.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 19.05.2026 11:15 Очікується
    Земельні торги
Земельна ділянка загальною площею 3.1075 га, кадастровий номер: 5122081700:01:001:0389, за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, Кам'янська сільська рада. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
3
78970551
Аукціон англійського типу (Продаж)
2

Нормативна грошова оцінка
97 978.20 грн.
Експертна грошова оцінка
178 681.00 грн.
Сума витрат (видатків), здійснених на підготовку лота
4 000.00 грн. (Без ПДВ)
Ні
Продаж земельних ділянок
Арешт нерухомого майна № 49963493, постанова, про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: 48334673, виданий 13.11.2015, видавник: старший державний виконавець ВДВС Ізмаїльського МРУЮ Одеської області Марінов Антон Антонович Арешт нерухомого майна № 12048016, постанова, про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, серія та номер: 48334673, виданий 13.11.2015, видавник: старший державний виконавець ВДВС Ізмаїльського МРУЮ Одеської області Марінов Антон Антонович Арешт нерухомого майна № 63149299, рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: 78970551, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Парфьонов Георгій Володимирович