Продаж земельної ділянки площею 0.4394 га кадастровий номер 7422283500:01:000:0342, цільове призначення земельної ділянки: для ведення особистого селянського господарства, знаходиться за адресою: Чернігівська область, Коропський район, с. Краснопілля, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1685121674222 LAE001-UA-20260415-31509 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Продаж земельної ділянки площею 0.4394 га кадастровий номер 7422283500:01:000:0342, цільове призначення земельної ділянки: для ведення особистого селянського господарства, знаходиться за адресою: Чернігівська область, Коропський район, с. Краснопілля, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1685121674222

Номер аукціону LAE001-UA-20260415-31509
Ідентифікатор 69df7daa85ab8f9b05f9d50d
Дата публікації 15.04.2026 14:59
Останні зміни 17.04.2026 18:00
Статус аукціону Прийняття заяв на участь
Вид аукціону
Продаж арештованої землі на "англійському аукціоні"
Стартова ціна лота
37 730.00 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
377.30 грн. (1 %)
Гарантійний внесок
11 319.00 грн. (30 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Період редагування
з 15.04.2026 14:59 до 17.04.2026 18:00
Період запитань
з 15.04.2026 14:59 до 20.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 17.04.2026 18:00 до 20.05.2026 20:00
  • з 17.04.2026 18:00 до 20.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 21.05.2026 12:20 Очікується
    Земельні торги
Земельна ділянка площею 0.4394 га кадастровий номер 7422283500:01:000:0342, цільове призначення земельної ділянки: для ведення особистого селянського господарства, знаходиться за адресою: Чернігівська область, Коропський район, с. Краснопілля, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1685121674222
4
032
Аукціон англійського типу (Продаж)
2
Час ознайомлення обумовлюється із зберігачем - Зубенко Володимир Володимирович

Експертна грошова оцінка
53 900.00 грн.
Ні
Продаж земельних ділянок
Інформація про арешти
Арешт 1
Номер виконавчого провадження
76362641
Орган що видав
Приватний виконавець виконавчого округу м. Київа Павлюк Назар Васильович
Дата виконавчого провадження
27.10.2024 22:00:00
Актив
06121000-6
Землі сільськогосподарського призначення
0,4394
гектар
HAR
001.00
Рілля
01.03
Для ведення особистого селянського господарства