Продаж арештованої земельної ділянки Кадастровий номер: 3523884400:02:001:4218 Площа (га): 0.1 Площа (га): 0.1 Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Адреса: Кіровоградська обл., Новомиргородський р., с/рада. Мартоноська. LAE001-UA-20260413-04906 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

Продаж арештованої земельної ділянки Кадастровий номер: 3523884400:02:001:4218 Площа (га): 0.1 Площа (га): 0.1 Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Адреса: Кіровоградська обл., Новомиргородський р., с/рада. Мартоноська.

Номер аукціону LAE001-UA-20260413-04906
Ідентифікатор 69dd26d5dac70ff2a79b493a
Дата публікації 13.04.2026 20:24
Останні зміни 14.05.2026 20:00
Статус аукціону Торги не відбулися
Вид аукціону
Продаж арештованої землі на "англійському аукціоні"
Стартова ціна лота
14 450.00 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
144.50 грн. (1 %)
Гарантійний внесок
4 335.00 грн. (30 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Протокол електронних торгів
Період редагування
з 13.04.2026 20:24 до 15.04.2026 18:00
Період запитань
з 13.04.2026 20:24 до 14.05.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 15.04.2026 18:00 до 14.05.2026 20:00
  • з 15.04.2026 18:00 до 14.05.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 15.05.2026 12:50
    Торги не відбулися
3
79503131
Аукціон англійського типу (Продаж)
2
Приватний виконавець Бурмага Євгеній Анатолійович, тел. 0987913349 понеділок з 9.00 до 10.00
Земельний кодекс України від 25.10.2001 № 2768-III; Закону України від 02.06.2016 № 1404-VIII «Про виконавче провадження»; Вимоги щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 № 1013; Інструкція з організації примусового виконання рішень, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 02.04.2012 № 512/5 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 29.09.2016 № 2832/5); Порядок реалізації арештованого майна, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 29.09.2016 № 2831/5.

Нормативна грошова оцінка