продаж у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0.1 га, кадастровий номер 6821210100:02:002:0084, розташовану за адресою: Хмельницька область, м. Городок, провулок Пілотський, 10 LAE001-UA-20260208-49468 - БІРЖА ГАЛКОНТРАКТ

продаж у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею 0.1 га, кадастровий номер 6821210100:02:002:0084, розташовану за адресою: Хмельницька область, м. Городок, провулок Пілотський, 10

Номер аукціону LAE001-UA-20260208-49468
Ідентифікатор 698893f9fee2083e6aa490ea
Дата публікації 08.02.2026 15:47
Останні зміни 15.03.2026 20:00
Статус аукціону Торги не відбулися
Вид аукціону
Продаж арештованої землі на "англійському аукціоні"
Стартова ціна лота
190 288.00 грн. (Без ПДВ)
На фінальну суму не нараховується ПДВ
Розмір кроку аукціону
1 902.88 грн. (1,0 %)
Гарантійний внесок
57 086.40 грн. (30 %)
Реєстраційний внесок
864.70 грн.
Протокол електронних торгів
Період редагування
з 08.02.2026 15:47 до 10.02.2026 18:00
Період запитань
з 08.02.2026 15:47 до 15.03.2026 18:00
Період прийому пропозицій
з 10.02.2026 18:00 до 15.03.2026 20:00
  • з 10.02.2026 18:00 до 15.03.2026 20:00
    Прийняття заяв на участь
  • 16.03.2026 12:50
    Торги не відбулися
1 Лот виставляється вперше
77297629
Аукціон англійського типу (Продаж)
2
за попереднім узгодженням т. 0682071047
відповідно до ч. 7, ст. 137 Земельного кодексу України, п. 29 Вимоги щодо підготовки до проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію та емфітевзису), затвердженою ПКМУ № 1013 від 22.09.2021 року

Нормативна грошова оцінка
149 745.01 грн.
Експертна грошова оцінка
190 288.00 грн.
Ні
Продаж земельних ділянок
Номер запису про обтяження: 63407429, арешт нерухомого майна, рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, серія та номер: ВП № 77297629, виданий 13.03.2025, видавник: Приватний виконавець виконавчого округу Хмельницької області Лабчук Роман Михайлович
Інформація про арешти