ПРОТОКОЛ ЕЛЕКТРОННОГО АУКЦІОНУ № CSE001-UA-20230222-46932


Найменування оператора, через електронний майданчик якого було заведено інформацію про лот в ЕТС: ТОВ "Українська Універсальна Біржа"

Номер лота: 003

Організатор аукціону: АТ "КРЕДИТВЕСТ БАНК"

Статус електронного аукціону: Аукціон не відбувся

Найменування активів (майна)/права лота (склад лота): Житлова квартира загальною площею 121,1 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Обсерваторна, 10
  1. Квартира розташована у центральній зоні столиці України. У радіусі 2 км розташований центр міста (Майдан Незалежності, вул. Хрещатик, площа Перемоги), ботанічний парк ім. Фоміна, історико-культурна частина міста (Золоті Ворота, Софіївський собор, Андріївський узвіз тощо), ТЦ (ЦУМ, Глобус, Метроград, Універмаг Україна, Арена Сіті), школи, садки, лікарні та ін. Квартира – двостороння, з сучасним ремонтом, стан – відмінний. Кухня-студіо площею 31,7 кв.м. Закритий двір. Наразі у квартирі проживає колишні Власник майна. Шевченківським районним судом м. Києва розглядається справа №761/39064/21 про виселення та зняття з реєстрації місця проживання.

Стартова ціна лота/стартовий розмір орендної плати: 7 800 000,00 грн без ПДВ

Розмір гарантійного внеску: 780 000,00 грн

Розмір реєстраційного внеску: 1 700,00 грн

Учасники електронного аукціону: учасники відсутні.

Протокол електронного аукціону сформовано: 22.03.2023 20:00:01

Оператор електронного майданчика, через який було заведено інформацію про лот в ЕТС: ТОВ "Українська Універсальна Біржа"_______________
(посада)
_______________
(підпис, М.П.)
_______________
(П.І.Б.)
_______________
(Дата підпису)

Найменування організатора: АТ "КРЕДИТВЕСТ БАНК"_______________
(посада)
_______________
(підпис, М.П.)
_______________
(П.І.Б.)
_______________
(Дата підпису)

*Зазначаються тільки для осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та мають відмітку в паспорті.